Tanıtım ve Fuar Bürosu:

GAÜN Tanıtım ve Fuar Bürosunda, Üniversitemizin tanıtımı için CD ve tanıtım broşürü hazırlanarak yurt içerisindeki  “Üniversite Tanıtım" fuarlarında hedef kitleye ulaşımı sağlanmaktadır.

Gaziantep ve çevre illerden gelen orta öğretim kurumu öğrencilerine, Üniversitemizin akademik birimlerinin tanıtımı yapılmaktadır. Üniversitemiz öğretim elamanlarından destek alınarak laboratuvarlarda gerekli bilgilerin verilmesi sağlanmakta,  eğitim kurumlarının tanıtıcı yayın talepleri karşılanmaktadır.

Eğitim öğretim yılı süresince, öğrenci ve velilerden telefon, e-mail yoluyla gelen talepler, ivedilikle cevaplandırılarak, gerek öğrencilerin gerekse velilerin Üniversite ile ilgili her türlü talebi değerlendirilmektedir.

Üniversite tanıtımı için temin edilen her türlü promosyonların muhafazası ve dağıtımı yapılmaktadır.

Üniversitemizin tanıtımında kullanılan katalog, broşür gibi tanıtım amaçlı materyaller güncelleyerek ilgili kurumlara gönderimi yapılmaktadır.

Rektörlük makamınca uygun görülen yurt içindeki fuarlara katılmak, fuarlar için tanıtım malzemelerini hazırlanarak, çeşitli organizasyonlarda tanıtım stantlarının kurulması ve fuar süresi içerisinde tanıtım yapılmaktadır.